| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-7700 3.6 GHz or AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 580 8GB |
| storage | 30GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-7700 3.6 GHz or AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 580 8GB |
| storage | 30GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-7700 3.6 GHz or AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1070 8GB or AMD Radeon RX Vega 56 8GB |
| storage | 30GB |
| directx | DirectX 12 |
Tales of Kenzera: ZAU
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications