| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-3225 3.3 GHz or AMD FX 8320 3.5 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 950 or AMD Radeon R9 270X |
| storage | 8GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-3225 3.3 GHz or AMD FX 8320 3.5 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 950 or AMD Radeon R9 270X |
| storage | 8GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-4770K 3.5 GHz or AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1660 Super or AMD Radeon RX Vega 64 |
| storage | 8GB |
| directx | DirectX 11 |
Gundam Seed Battle Destiny
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM