| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-8100 3.6 GHz or AMD Ryzen 3 3100 3.6 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 650 Ti 1GB or HD 7770 2GB |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-8100 3.6 GHz or AMD Ryzen 3 3100 3.6 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 650 Ti 1GB or HD 7770 2GB |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD Ryzen 3 3100 3.6 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 650 Ti 1GB or AMD Radeon HD 7850 2GB |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 12 |
Tales of Berseria Remastered
IO Interactive Shares 007 First Light Opening Mission Gameplay After Leak