| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4690K 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB |
| storage | 12GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4690K 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB |
| storage | 12GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-9400F 2.9 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1070 8GB |
| storage | 12GB |
| directx | DirectX 11 |
Goat Simulator 3
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications